LogowanieO nas

Stowarzyszenie Kultury Fizycznej
"ŻYCIE JEST PIĘKNE"

ul. Słowiańska 63
64-100 Leszno

maraton@bikefun-leszno.com

 

 

LMR 2014


Podejrzyj starą stronę

Kolarskie wspomnienia

 

 

 • Facebook
  Bądź zawsze na bieżąco - Polub nasz profil na Facebooku - www.facebook.com/LeszczynskiMaratonRowerowy
  Więcej...
 • Slajd 2
  Zobacz zdjęcia i filmy z VI Rowerowego Pucharu Niepodległości
  Więcej...

 

 

 • 6lmr_5
 • Komentarze: 0
 • 6lmr_29
 • Komentarze: 0
 • Ilmr_30
 • Komentarze: 0
 • 3lmr_39
 • Komentarze: 0
VI Rowerowy Puchar Niepodległości – Relacja i wyniki

Wyniki z VI Rowerowego Pucharu Niepodległości
* dystans mini (15 km)
ZOBACZ
* dystans mega (2x15 km)ZOBACZ

Zdjęcia z wyścigu dostępne na stronie Leszczyńskiej Ligi Rowerowej ZOBACZ

 
VI Rowerowy Puchar Niepodległości – 11.11.2014

Zapraszamy 11 listopada na szóstą edycję Rowerowego Pucharu Niepodległości, która jednocześnie będzie finałem cyklu Leszczyńska Liga Rowerowa 2014.

* Rejestracja na zawody zakończona

* Lista zarejestrowanych

* Oświadczenie dla uczestnika niepełnoletniego

* Trasa (linia czerwona - podjazd; linia czarna - nawierzchnia asfaltowa; linia zielona - odc. drogi polnej, kamienistej)

* Mapka (parkingi, biuro zawodów, lokalizacja startu i mety)

* Szczegółowy regulamin VI RPN

 

Komunikaty:

 • - Zachęcamy do wcześniejszego odbioru numeru startowego. Biuro zawodów czynne będzie w poniedziałek godz. 14:00-17:00 w budynku stacji paliw przy ul.Osieckiej w Lesznie. W przypadku jeśli zapłaciliście, a nie zostało to uwzględnione (w liście zapisanych) organizator prosi o okazanie potwierdzenia przelewu w Biurze zawodów.
 • - Oświadczenia dla zawodników będą wydawane gotowe do podpisu w Biurze Zawodów. Ze względu na dużą ilość próśb powyżej zamieszczamy link do oświadczenia uczestnika niepełnoletniego.
 • - Zachęcamy do wcześniejszego odebrania numeru startowego. Podczas odbioru numeru startowego, 300 pierwszych osób otrzyma 30 cm niespodziankę, a mianowicie biało-czerwoną tasiemkę do przywiązania na swój kask - w ten sposób uczcijmy Święto Niepodległości.
 • - Gdy na trasie zimno, wieje, leje, Sportsbalm Cię na start rozgrzeje! Z pomocą przychodzi polski dystrybutor firmy Sportsbalm (ZOBACZ). Przed startem będzie możliwość bezpłatnego nasmarowania się kosmetykami rozgrzewającymi tej firmy: żelem rozgrzewającym lub olejkiem startowym. Dodatkowo będzie możliwość napełnienia bidonu napojem Carbo Mineral Drink. Ponadto w dniu imprezy będzie możliwość zakupu produktów firmy Penco (ZOBACZ).

 

 

 
IX LMR - Wyniki

Wyniki XI Leszczyńskiego Maratonu Rowerowego - Bikefun Maraton - ZOBACZ

Zdjęcia, relacja i filmy dostępne na stronie www.llr.com.pl

 
IX LMR - Komunikat

Leszczyński Maraton Rowerowy 2014 - AKTUALNOŚCI:

16.05 - Odbiór numerów
Zapraszamy już dziś do Biura Zawodów w celu odbioru numerów i pakietów startowych. Szczególnie zachęcamy mieszkańców Leszna i okolicznych miejscowości. W dniu dzisiejszym Biuro pracuje w godzinach od 16:00 do 21:00.

16.05 - A przed startem...
Gdy na trasie zimno, wieje, leje, SPORTBALM Cię na start rozgrzeje! W związku z niekorzystnymi prognozami pogody na sobotę z pomocą przychodzi polski dystrybutor firmy SPORTBALM. Przed startem będzie możliwość bezpłatnego nasmarowania się kosmetykami rozgrzewającymi tej firmy: żelem rozgrzewającym lub olejkiem startowym.

15.05 - Opłaty startowe
Nanieśliśmy wszystkie przelane opłaty startowe na listę rejestracyjną, jednak jeśli zapłaciliście a nie zostało to odnotowane prosimy w Biurze Zawodów o okazanie potwierdzenie przelew - ZOBACZ

12.05 - Miasteczko zawodów
Przedstawiamy mapę miasteczka zawodów z zaznaczonymi miejscami postojowymi. Wjazd na parking od ul. Kosmonautów możliwy do godz. 8:30, po tej godzinie oraz wjazd i wyjazd z parkingu będzie możliwe wyłącznie przez główną bramę od ul. Szybowników (na przeciwko stacji paliw) - ZOBACZ MAPKĘ

12.05 - Komunikat drogowy, utrudnienia dla kierowców
W związku z organizacją IX Leszczyńskiego Maratonu Rowerowego w dniu 17 maja 2014 roku w godzinach 10-15 wystąpią utrudnienia w ruchu ulicznym. Wyłącznie na czas przejazdu kolarzy trasa będzie odcinkowo zamykana przez policję, straż miejską i strażaków - CZYTAJ WIĘCEJ

 
Zapraszamy na Amber Road

„Sądzicie, że tworzycie drużynę?. Teraz macie okazję to udowodnić!”. Pod takim hasłem 17 sierpnia, po raz piąty, rozegrane zostaną w Gostyniu „Amber Road”, czyli drużynowa jazda na czas amatorskich zespołów kolarskich. Więcej informacji o imprezie organizowanej przez Gostyński Klub Rowerowy znajdziecie na stronie www.amber-road.pl

 
IX Leszczyński Maraton Rowerowy - Bikefun Maraton

Stowarzyszenie Kultury Fizycznej „Życie Jest Piękne” serdecznie zaprasza po raz dziewiąty na Leszczyński Maraton Rowerowy – Bikefun Maraton, który odbędzie się 17 maja. W tym roku dajemy możliwość sprawdzenia swoich sił na zmodyfikowanej trasie o głównym dystansie 90 km, a także na 30 km Minimaratonie dla mniej wprawionych rowerzystów, którzy jednak chcą poczuć atmosferę zawodów kolarskich jaką daje wspólny start wszystkich zawodników.

REJESTRACJA

Regulamin zawodów

Regulamin I Mistrzostw Polski Dziennikarzy w Maratonie Szosowym

Trasa zawodów z opisem

I sektor startowy - lista uprawnionych zawodników

Oświadczenie opiekuna osoby niepełnoletniej (pdf.)

Oświadczenie uczestnika (.pdf)

 
Rozpoczęli sezon na szosie

Mimo kapryśnej pogody w niedzielę 23 marca blisko 120 kolarzy rywalizowało na 20,5 kilometrowej trasie Jazdy Indywidualnej na Czas im. Bolesława Zajiczka. Relację oraz zdjęcia znajdziesz pod tym linkiem.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 6