LogowanieO nas

Stowarzyszenie Kultury Fizycznej
"ŻYCIE JEST PIĘKNE"

ul. Słowiańska 63
64-100 Leszno

maraton@bikefun-leszno.com

 

 

LMR 2014


Podejrzyj starą stronę

Kolarskie wspomnienia

 

 

 • Slajd 2
  Zapraszamy 11 listopada na szóstą edycję Rowerowego Pucharu Niepodległości, która jednocześnie będzie finałem cyklu Leszczyńska Liga Rowerowa 2014.
  Więcej...
 • Facebook
  Bądź zawsze na bieżąco - Polub nasz profil na Facebooku - www.facebook.com/LeszczynskiMaratonRowerowy
  Więcej...

 

 

 • 4mlr_11
 • Komentarze: 0
 • Eska_maraton_26
 • Komentarze: 0
 • 3lmr_27
 • Komentarze: 0
 • Ilmr_27
 • Komentarze: 0
VI Rowerowy Puchar Niepodległości – 11.11.2014

Zapraszamy 11 listopada na szóstą edycję Rowerowego Pucharu Niepodległości, która jednocześnie będzie finałem cyklu Leszczyńska Liga Rowerowa 2014.

* Rejestracja na zawody

* Szczegółowy regulamin VI RPN

 
IX LMR - Wyniki

Wyniki XI Leszczyńskiego Maratonu Rowerowego - Bikefun Maraton - ZOBACZ

Zdjęcia, relacja i filmy dostępne na stronie www.llr.com.pl

 
IX LMR - Komunikat

Leszczyński Maraton Rowerowy 2014 - AKTUALNOŚCI:

16.05 - Odbiór numerów
Zapraszamy już dziś do Biura Zawodów w celu odbioru numerów i pakietów startowych. Szczególnie zachęcamy mieszkańców Leszna i okolicznych miejscowości. W dniu dzisiejszym Biuro pracuje w godzinach od 16:00 do 21:00.

16.05 - A przed startem...
Gdy na trasie zimno, wieje, leje, SPORTBALM Cię na start rozgrzeje! W związku z niekorzystnymi prognozami pogody na sobotę z pomocą przychodzi polski dystrybutor firmy SPORTBALM. Przed startem będzie możliwość bezpłatnego nasmarowania się kosmetykami rozgrzewającymi tej firmy: żelem rozgrzewającym lub olejkiem startowym.

15.05 - Opłaty startowe
Nanieśliśmy wszystkie przelane opłaty startowe na listę rejestracyjną, jednak jeśli zapłaciliście a nie zostało to odnotowane prosimy w Biurze Zawodów o okazanie potwierdzenie przelew - ZOBACZ

12.05 - Miasteczko zawodów
Przedstawiamy mapę miasteczka zawodów z zaznaczonymi miejscami postojowymi. Wjazd na parking od ul. Kosmonautów możliwy do godz. 8:30, po tej godzinie oraz wjazd i wyjazd z parkingu będzie możliwe wyłącznie przez główną bramę od ul. Szybowników (na przeciwko stacji paliw) - ZOBACZ MAPKĘ

12.05 - Komunikat drogowy, utrudnienia dla kierowców
W związku z organizacją IX Leszczyńskiego Maratonu Rowerowego w dniu 17 maja 2014 roku w godzinach 10-15 wystąpią utrudnienia w ruchu ulicznym. Wyłącznie na czas przejazdu kolarzy trasa będzie odcinkowo zamykana przez policję, straż miejską i strażaków - CZYTAJ WIĘCEJ

 
IX Leszczyński Maraton Rowerowy - Bikefun Maraton

Stowarzyszenie Kultury Fizycznej „Życie Jest Piękne” serdecznie zaprasza po raz dziewiąty na Leszczyński Maraton Rowerowy – Bikefun Maraton, który odbędzie się 17 maja. W tym roku dajemy możliwość sprawdzenia swoich sił na zmodyfikowanej trasie o głównym dystansie 90 km, a także na 30 km Minimaratonie dla mniej wprawionych rowerzystów, którzy jednak chcą poczuć atmosferę zawodów kolarskich jaką daje wspólny start wszystkich zawodników.

REJESTRACJA

Regulamin zawodów

Regulamin I Mistrzostw Polski Dziennikarzy w Maratonie Szosowym

Trasa zawodów z opisem

I sektor startowy - lista uprawnionych zawodników

Oświadczenie opiekuna osoby niepełnoletniej (pdf.)

Oświadczenie uczestnika (.pdf)

 
Rozpoczęli sezon na szosie

Mimo kapryśnej pogody w niedzielę 23 marca blisko 120 kolarzy rywalizowało na 20,5 kilometrowej trasie Jazdy Indywidualnej na Czas im. Bolesława Zajiczka. Relację oraz zdjęcia znajdziesz pod tym linkiem.

 
Zapraszamy na Amber Road

„Sądzicie, że tworzycie drużynę?. Teraz macie okazję to udowodnić!”. Pod takim hasłem 17 sierpnia, po raz piąty, rozegrane zostaną w Gostyniu „Amber Road”, czyli drużynowa jazda na czas amatorskich zespołów kolarskich. Więcej informacji o imprezie organizowanej przez Gostyński Klub Rowerowy znajdziecie na stronie www.amber-road.pl

 
1% podatku

Stowarzyszenia Kultury Fizycznej „Życie Jest Piękne” - organizator takich wspaniałych imprez jak Majówka z „ABC” i Leszczyński Maraton Rowerowy oraz inicjator i uczestnik wielu akcji charytatywnych na rzecz chorych dzieci, kalek, ofiar klęsk żywiołowych i wypadków losowych informuje, że zostało wpisane na listę organizacji pożytku publicznego i można na jego rzecz przekazać 1% podatku dochodowego.


 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 6